Železobetonové stavby

Úvod O nás

Ačkoliv sídlíme v Praze, tvoříme železobetonové stavby různého typu po celém území České republiky. Naše firma disponuje odbornými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi, které jsou v této oblasti stavebního průmyslu nezbytné. Tyto znalosti a dovednosti se snažíme vždy uplatnit k naprosté spokojenosti našich klientů.

Železobeton je materiál, který hraje klíčovou roli ve všech odvětvích stavebnictví. Díky svým výjimečným vlastnostem slouží jako trvanlivá nosná konstrukce, kterého si mnoho stavitelů velmi váží.

Zajistíme pro vás také železobetonové opěrné zdi, stropy, základové desky, mosty, čistírny odpadních vod a vodojemy, dokonce i atypická řešení železobetonových monolitických konstrukcí. Kromě ucelených staveb si u nás ale také můžete domluvit samostatnou montáž bednění. Vždy se řídíme místními podmínkami, kde svou práci realizujeme, a dbáme na požadavky zákazníka. Jsme spolehliví a projekty odevzdáváme v termínech a ve slíbené kvalitě.

Kvalita železobetonových konstrukcí je prověřená historií. Pohraniční opevnění budovaná před sto lety na obranu Československa stojí do teď. Železobeton je prostě železobeton.