O nás

Úvod O nás

Ačkoliv je našim sídlem Praha, železobetonové konstrukce všech typů realizujeme po celé České republice. Disponujeme odborností a mnohaletými zkušenostmi spolu s širokými znalostmi, bez kterých se v této oblasti podnikání neobejdeme. To vše se snažíme vždy využít k maximální spokojenosti našich klientů.

Železobeton je materiál, který najdete ve všech stavitelských oborech. Díky svým vlastnostem se používá jako odolná nosná konstrukce, na kterou mnoho stavitelů nedá dopustit.

Nabízíme ucelené řešení pro větší i menší projekty, kdy se specializujeme na monolitické železobetonové konstrukce. Zajistíme pro vás také železobetonové opěrné zdi, stropy, základové desky, mosty, čistírny odpadních vod a vodojemy, dokonce i atypická řešení železobetonových monolitických konstrukcí. Kromě ucelených staveb si u nás ale také můžete domluvit samostatnou montáž bednění. Vždy se řídíme místními podmínkami, kde svou práci realizujeme, a dbáme na požadavky zákazníka. Jsme spolehliví a projekty odevzdáváme v termínech a ve slíbené kvalitě.

Kvalita železobetonových konstrukcí je prověřená historií. Pohraniční opevnění budovaná před sto lety na obranu Československa stojí do teď. Železobeton je prostě železobeton.