Základové desky na klíč

Úvod Co umíme Základové desky

Na základech je třeba si dát pořádně záležet. Každý centimetr betonové desky bude tvořit základ vašeho domu. Proto je nutné přistupovat k základové desce s největší opatrností. Jakákoliv chyba by mohla způsobit v průběhu fatální následky. Svěřte práci raději do rukou odborníků, kteří mají techniku, zkušenosti a hlavně odbornost. Svěřte základovou desku na klíč nám.

Základy domu nejsou jen betonovou deskou. Vše začíná u geologického průzkumu a následném výkopu. Dalšími prvky základové desky jsou základové spáry, základové pasy a vše pokryje kvalitní beton. Zapomenout by se nemělo ani na hydroizolaci, která umožní vašemu domu volně dýchat.

Základová deska na klíč

Jak už bylo napsáno, základová deska není jen betonovou plochou, kterou je možno vidět při finálních úpravách. Základová deska na klíč zahrnuje výkopové práce, přípravu na napojení na sítě, ztracené bednění, tepelné izolace, hydroizolace, kari sítě a mnoho dalšího. Všechny tyto práce obstaráme za vás. Precizně, rychle a včas.

Izolace základové desky

Jednou z podmínek funkční základové desky je hydroizolace. Ta zabraňuje tvorbě plísní, vlhkosti, která by mohla ohrozit zdivo celého domu. Díky hydroizolaci základové desky nebudou obvodové zdi v zimě promrzat a dům si zachová svou konzistenci neměnnou po celý rok. Hydroizolace prostupuje celou základní deskou, takže každá část domu je zabezpečena.

Pevné a kvalitní základy pro váš spokojený život

Pro více informací o základové desce na klíč nebo hydroizolaci základové desky nás neváhejte kontaktovat. Rádi dáme vašemu vysněnému rodinnému domu pevné a kvalitní základy pro váš spokojený život. Kromě základových desek se specializujeme na dodávku dalších železobetonových konstrukcí, jako jsou opěrné zdi, stropy, mosty a další.