Opěrné zdi

Úvod Co umíme Opěrné zdi

Betonové opěrné zdi nabízí výbornou odolnost vůči přírodním a klimatickým vlivům. Výhodou opěrné zdi z betonu je její bezúdržbovost. Další výhodou je její univerzálnost a plná flexibilita při výstavbě. Betonové opěrné zdi mají takřka neomezenou životnost a široký rozsah využití.

Opěrné zdi různých rozměrů

Betonovou zeď můžete vystavět k obrazu svému. Beton často používají designéři, kteří jej využívají pro jeho tvárnost a jednoduchost. Svou tvořivostí podtrhnou celkový charakter domu. Velmi častou podobou betonových zdí je zcela vyhlazená plocha, anebo například imitace prken, která nabývá v posledních letech na popularitě.

Možnosti opěrné betonové zdi

Beton snese všechno. I proto do něj lze aplikovat takřka cokoliv. Není překvapením, že do opěrných betonových zdí se vkládají a uchycují plotové sloupky, elektrické rozvody pro osvětlení, a také do nich můžeme instalovat světla samotná.

Proč Betonit?

Realizujeme opěrné betonové konstrukce všech rozměrů a tvarů (základové desky, stropy, mosty, nádrže). Dle architektonického návrhu vyhotovíme jakýkoliv betonový plot. Nabízíme mnohaleté zkušenosti v oblasti železobetonových staveb. Garantujeme preciznost, spolehlivost a kvalitně odvedenou práci. Naše služby můžete využít po celé České republice. Pro více informací nejen o opěrných betonových zdech nás neváhejte kontaktovat.